Hakkımda

Hakkımda

2011 yılında İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde lisansımı, 2009 yılında ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde klinik stajımı tamamladım. Halen Istanbul Ticaret Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı ve Eğitimi Yüksek Lisansı ve Temel Varoluşçu Analiz ve Logoterapi (Ferhat Jak İçöz- Varoluşçu Akademi) eğitimlerine devam etmekteyim.

Marmara Üniversitesi’nde Aile Danışmanlığı, Cised’ de (Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği) Cinsel Terapi eğitimlerimi tamamlamış olup, Aile – Çift Terapisti & Cinsel Terapist olarak çalışmalarımı sürdürmekteyim.
Aynı zamanda; Çated ( Çift ve Aile Terapileri Derneği) ve Varoluşçu Psikoterapiler Derneği üyesiyim.

Aktif olarak; Aile içi iletişim sorunları, ilişki problemleri, evlilik sorunları, cinsel işlev bozuklukları (vajinismus, disparoni, boşalma ve orgazm sorunları, sertleşme sorunları, erken boşalma, cinsel tiksinti bozukluğu, hiperseksüailte) sosyal fobi, yaygın anksiyete bozukluğu, özgüven sorunu, stres, ölüm korkusu, yas, öfke kontrol bozukluğu konularında destek vermekteyim.
Çeşitli topluluklarda Aile içi iletişim, Romantik ilişkilerde bağlanma, Evliliği zenginleştirme Kadın ve erkek cinselliği konularında seminer ve atölyeler düzenlemekteyim.